Przejdź do treści

Czy warto zdecydować się na taksometr Novitus?

Do jednych z podstawowych narzędzi, wykorzystywanych powszechnie w pracy taksówkarza, zaliczyć należy z pewnością taksometry. Te, które cieszą się w ostatnim czasie szczególną popularnością, zostały wyprodukowane przez firmę Novitus.

Novitus – firma od taksometrów

Firma ta, specjalizuje się przede wszystkim w implementacji w tego typu urządzeniach, szeregu niezwykle rozbudowanych funkcji. Posiadacze taksometrów marki, wydają się doceniać możliwość szerokiej funkcjonalności takich urządzeń, połączonych z bardzo prostą obsługą. W zdecydowanej większości przypadków, taksometry tej właśnie marki, obsługiwać można z wykorzystaniem jednego przycisku. Pozytywnie na prostotę obsługi, oraz konfiguracji urządzeń tej marki wpływa również z pewnością duży, czytelny, oraz dotykowy ekran. Okazuje się być on czynnikiem ułatwiającym przede wszystkim bieżące zapoznawanie się z wszelkiego rodzaju parametrami, dotyczącymi wybranego kursu. W przypadku takich modeli tych urządzeń, jak polecany taksometr novitus taxi e, zastosowanie znalazł dodatkowo ekran kolorowy, który sprawdzać się może doskonale w celu wygodniejszego odczytywania go nawet pod większym kątem. Mimo tych cech taksometrów, nie spowoduje to spadku ich funkcjonalności.

Jedną z bardziej cenionych funkcji tych właśnie sprzętów, okazuje się być możliwość wygodnego zapisywania kopii paragonów, nie w formie fizycznej, ale elektronicznej. W tym celu, wystarczy włożyć do dedykowanego slotu kartę pamięci, aby mieć możliwość zachowania kopii paragonów przez praktycznie cały, wymagany przez prawo okres czasu. Taksometry Novitus sa jednak również przykładami jednych z niewielu, które dają również możliwość nawiązania komunikacji gsm z centralą, bez konieczności wykorzystywania telefonu. Urządzenia marki są również wysoce przystosowane do współpracy z innymi, wykorzystywanymi sprzętami przez taksówkarza. chodzi tutaj przede wszystkim o sprzęt fiskalny, jak również ten, który umożliwia dokonywanie opłaty klientom karta płatniczą. W obecnym czasie, coraz większa liczba taksówkarzy, skupia się na wyborze odpowiedniego modelu taksometru. W przypadku doboru tego najbardziej odpowiedniego urządzenia można się spodziewać, że niezwykle pozytywnie przełoży się ono na wygodę, oraz komfort pracy danego taksówkarza. Przykładem taksometrów, które są jednocześnie funkcjonalne, a z drugiej strony odpowiednio intuicyjne w obsłudze, są z pewnością te marki Novitus. Posiadają one wszystkie, wymagane funkcje, takie jak możliwość zapisywania kopii paragonów w formie elektronicznej.